1. Nuostatos Šios privatumo nuostatos apibrėžia pagrindinius principus ir tvarką, remiantis kuriais, interneto svetainėje "CESSIO", esančią interneto adresu http://www.cessio.lt, administruojami svetainės lankytojų asmens duomenys. Interneto svetainėje „Cessio“ asmens pateikti duomenys bus tvarkomi griežtai laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei kitais Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą nustatytų reikalavimų.
  2. Ne asmeninės informacijos tvarkymas Ne asmeniniai - t.y. duomenys, susiję su Interneto svetainėje „CESSIO“, surinktais duomenimis, gali būti anonimiškai tvarkomi statistikos tikslais, atliekant statistinius tyrimus ir pan.. Šis duomenų tvarkymas, jokiu būdu, tiesiogiai ar netiesiogiai neatskleis asmens tapatybės. Svetainės savininkas pasilieka sau teisę, atskirais atvejais, anonimišką statistinę informaciją perduoti trečiosioms šalims.
  3. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims Tvarkydami asmens duomenis, mes pasiliekame teisę juos pateikti trečiosioms šalims tiktai remiantis šių Sąlygų 2 dalyje numatytais tikslais ir apimtimi, kiek būtina tiems tikslams pasiekti. Mes neatskleisime trečiosioms šalims asmens duomenų jokiais kitais atvejais nei nustatyta šiose Sąlygose. Išskyrus atvejus, numatomus Lietuvos Respublikos įstatymų, kai mes privalėsime tai padaryti.
  4. Informacijos įrašai vartotojo kompiuteryje Svetainės „CESSIO“ savininkas pasilieka teisę įrašyti informaciją ("cookie" pavidalu) į prie svetainės prisijungusį kompiuterį, apsilankymo, Interneto svetainės „CESSIO“, metu.
  5. Trečiųjų šalių tinklalapiai Administracija neatsako už asmens duomenų tvarkymą per tretiesiems asmenims priklausančius interneto tinklalapius. Mes neatsakome už trečiųjų šalių tinklalapių privatumo Sąlygas ar veiklą net ir tada kai į juos patenkate per Interneto svetainėje „CESSIO“ esančias nuorodas. Primygtinai rekomenduojame susipažinti su kiekvieno ne mums priklausančio aplankyto tinklalapio privatumo Sąlygomis atskirai.
  6. Asmens duomenų saugumas Duomenys administruojami Interneto svetainėje „CESSIO“, yra apsaugoti nuo tyčinio ar netyčinio duomenų išslaptinimo saugiomis techninėmis priemonėmis.
  7. Pranešimai Jei turite pageidavimų ar pretenzijų, svetainės "CESSIO" administracijai, prašome kreiptis į administratorių Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  8. Sutikimas PATEIKDAMI SAVO ASMENINĘ INFORMACIJĄ ŠIAME TINKLALAPYJE, JŪS AUTOMATIŠKAI SUTINKATE, KAD ŠIE DUOMENYS BŪTŲ TVARKOMI SVETAINĖS „CESSIO“ ADMINISTRACIJOS VADOVAUJANTIS AUKŠČIAU IŠDĖSTYTOMIS SĄLYGOMIS
  9. Sąlygų keitimas Svetainės administracija pasilieka sau teisę iš dalies arba pilnai keisti šias sąlygas pranešdama apie tai Interneto svetainėje „CESSIO“ ir (arba) disponuojamu vartotojo elektroniniu pašto adresu.
  10. Baigiamosios nuostatos Visi ginčai susiję su interneto svetaine „CESSIO“ sprendžiami tarpusavio susitarimu, susitarti nepavykus - Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

 Pristatymas
Pristatymo sąlygos

 Kainos
nurodytos su 21% PVM

 Dirbame
I - V 8:00 - 17:00