Firma “CESSIO” įkurta 1992 metais. Savo veiklą ji pradėjo nuo pakavimo medžiagų prekybos, vėliau buvo pradėta ir pakuotės medžiagų gamyba iš importuojamų žaliavų nuosavose gamybinėse patalpose. Aukšta  produktų kokybė, gera kaina, operatyvus ir mūsų klientams patogus prekių pristatymas lėmė šios veiklos gerus rezultatus. Tai sudarė sąlygas veiklos plėtrai.   

2005 m. firma pradėjo dirbti vidaus ir lauko apšvietimo srityje. Per trumpą laiką  užmegzti ryšiai su daugiau kaip 20-čia užsienio šviestuvų gamintojų iš įvairių šalių, tokių kaip Italija, Ispanija, Suomija, Vokietija, Lenkija, Kinija, Taivanis...  Šis sąrašas reguliariai papildomas.  

Sėkmingai dirbdama ir plėtodama abi šias verslo kryptis nuo 2007 m. pradžios firma pradėjo plėstis ir pradėjo dirbti medicininių produktų srityje. Pasaulinio lygio medicininių produktų parodose įvairiose šalyse buvo užmegzti bendradarbiavimo santykiai su medicininių produktų tiesioginiais gamintojais Europoje bei Azijoje. Importuojami į Lietuvą medicininiai produktai yra aukščiausios kokybės ir atitinka visus ES keliamus reikalavimus.

Kviečiame bendradarbiauti.

 Pristatymas
Pristatymo sąlygos

 Kainos
nurodytos su 21% PVM

 Dirbame
I - V 8:00 - 17:00